KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Krytý plavecký bazén, který je součástí Sportovního centra v Jilemnici.
Sportovní centrum Jilemnice
Krytý plavecký bazén, který je součástí Sportovního centra v Jilemnici.  
Autor / zdroj foto: Sportovní centrum Jilemnice

Sportovní centrum Jilemnice / Jilemnice

Krytý plavecký bazén, sauna a solná jeskyně se nachází v Jungmannově ulici v Jilemnici. Nerezový bazén má čtyři plavecké dráhy a je 25 metrů dlouhý s proměnnou hloubkou 1 až 1,5 metru a teplotou vody 27,5 stupně Celsia. Pro zvýšení relaxačních účinků jsou v bazénu umístěny dva dnové vzduchovače, čtyři masážní trysky, Kneippův chodník a infrakabina.

Součástí komplexu je také dětský bazének s vodním chrličem. Dětský bazén je obdélníkového tvaru 8 x 6 metrů, s proměnnou hloubkou 0,36 až 0,56 metru a teplotou vody 29 stupňů Celsia. Plavecký bazén poskytuje vynikající kvalitu vody splňující požadavky platné legislativy. Parkoviště najdete přímo u budovy bazénu.

Konají se tu různá kondiční plavání, kdy je část bazénu vyhrazena výhradně závodním plavcům a zbytek je určen pro veřejnost. Dále vodní aerobik, výuka dospělých neplavců, zdokonalovací kurzy pro dospělé, ale také plavání dětí, a to jak plavání dětí do tří let, tak plavání od 3 do 10 let. Zdejší plavecká škola zajišťuje plaveckou výuku dětí z MŠ a ZŠ.

Součástí areálu je finská sauna s ochlazovacím bazénem a colorterapií a mikroklimatická solná jeskyně. Hýčkat, hýčkat a zase hýčkat se můžete nechat v Salonu Míša. Zkrášlit se můžete ve zdejším kadeřnictví a návštěvu pak můžete ukončit v pizzerii, kde se jistě dostatečně posilníte na další sportovní vyžití. To vše vás čeká v budově plaveckého bazénu v Jilemnici.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Sportovního centra Jilemnice.

Autor / zdroj: -red -

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.