KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Dětská skluzavka KOBRA na Plaveckém bazénu v Jablonci nad Nisou.
Tobogány, vířivky i dravá řeka. Děti se mohou vyřádit na skluzavce KOBRA
Dětská skluzavka KOBRA na Plaveckém bazénu v Jablonci nad Nisou. 
Autor / zdroj foto: Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou / Jablonec nad Nisou

Plavecký, dětský i rekreační bazén. Tobogány, vířivky, masážní lavice, vodní clona, dravá řeka. To všechno patří k lákadlům Plaveckého bazénu v Jablonci nad Nisou. Návštěvníkům jsou k dispozici i parní komory, sauna, masáže, solárium a občerstvení.

Plavecký pětadvacetimetrový bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. Voda v plaveckém bazénu je regulována do 28°C. V pracovních dnech s výjimkou školních prázdnin je část bazénu využívána pro výuku plavecké školy a tréninky sportovců. Věnujte pozornost rozpisu obsazení plaveckých drah, může vám pomoci při plánování vaší návštěvy.

Dětský bazén pro nejmenší návštěvníky nabízí mimo jiné brouzdaliště, chrlič, vodní hřib a dětskou skluzavku KOBRA. Voda v tomto bazénu je chemicky ošetřovaná s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Určen je výhradně dětem do 10 let. I zde probíhá plavecká výuka, během které může část dětského bazénku využívat plavecká škola.

Bazén atrakcí, neboli rekreační bazén, je společně se dvěma tobogány hlavním lákadlem pro návštěvníky bazénu. Najdete zde vířivky, masážní lavici, vodní clonu a také dravou řeku. Tobogány patří k oblíbeným atrakcím mezi návštěvníky. Nachází se zde žlutý tobogán s délkou 82 metry a červený turbotobogán. Každá z vířivek pojme až šest osob a voda v nich je ohřívána na maximální hranici 32 °C.

Prodejní stánek: možnost zakoupení plaveckých pomůcek, plavek, drobné drogerie.

V objektu plaveckého bazénu můžete využít i saunu, parní komory, masáže, solárium a občerstvení.  

Sluneční louka nabízí prostory k opalování, nerezový dětský bazén, volejbalové plážové kurty, prolézačky a stolní tenis.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Plaveckého bazénu Jablonec nad Nisou.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.