VOLNÝ ČAS / Zoologické zahrady

Zoo Liberec láká návštěvníky na každodenní komentované prohlídky
Lachtan hřivnatý v liberecké zoo. 
Autor / zdroj foto: Zoo Liberec

Liberec

Se začátkem letních prázdnin, ve čtvrtek 1. července 2021, liberecká zoo opět zahajuje pravidelné komentované prohlídky pro veřejnost. Ty budou probíhat každý den, vždy v 10.00 a 14.00. Prohlídka pod vedením zkušeného lektora potrvá nejméně 1,5 hodiny a účastníci se dozví mnoho informací ze života chovaných zvířat i samotné zoo.

Celý červenec a srpen, od pondělí do neděle, mohou návštěvníci zoo za příplatek 60 Kč na osobu k základní vstupence využít služby odborného průvodce. Komentované prohlídky budou v liberecké zoo probíhat denně včetně svátků a víkendů, vždy v 10 a ve 14 hodin. Kapacita prohlídky je omezena na 10 osob, a proto je potřeba si daný den a hodinu předem rezervovat na webových stránkách zahrady. Sraz s průvodci je vždy v daný čas na prostranství za hlavním vstupem do zoo.

Tuto letní iniciativu jsme si vyzkoušeli již minulý rok, kdy jsme získali mnoho kladných ohlasů. Díky velkému zájmu veřejnosti jsme se proto rozhodli službu zopakovat a dokonce ji rozšířit i o svátky a víkendy. Věříme, že i letos budou účastníci spokojeni a odnesou si od nás mnoho zážitků a nových zajímavých informací,“ dodává vedoucí vzdělávacího střediska SEV DIVIZNA Aleš Kočí.

Akce je vhodná pro všechny dospělé zájemce a děti od šesti let. Délka prohlídkové trasy měří necelé dva kilometry a návštěvníci na ni mohou pozorovat na 170 vzácných a ohrožených druhů zvířat.

Autor / zdroj: Barbara Tesařová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.