EKONOMIKA / Spotřebitel

V sobotu startuje třetí sezona farmářských trhů v Lázních Libverda
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: ingimage/Leviathan

Lázně Libverda

Společnost LÁZNĚ LIBVERDA se již třetí sezonou chystá na zahájení farmářských trhů. Ty se budou konat každou první sobotu v měsíci od dubna do září (s výjimkou v červenci, kdy budou druhou sobotu). První trhy se konají v sobotu 1. dubna 2023 v lázeňském parku ve městě Lázně Libverda. Návštěvníci se opět mohou těšit na čerstvé ovoce, zeleninu, květiny a mnoho dalších tuzemských výrobků. 

"Pro velký úspěch v předchozích sezonách budou i letos v lázních pořádány farmářské trhy, které zpestří nabídku aktivit nejen pro turisty, ale i pro místní obyvatele,“ říká obchodní a marketingová ředitelka Spa Resortu Libverda Eva Olšová.

Farmářské trhy se budou konat v čase od 9 do 15 hodin. První trhy proběhnou už tuto sobotu 1. dubna, dále pak v termínech:

- pátek 6. května 2023
- sobota 3. června 2023
- sobota 8. července 2023
- sobota 5. srpna 2023
- sobota 2. září 2023

Na trzích je možné vybírat ze široké nabídky čerstvých potravin včetně zeleniny, ovoce, hub, medu, drobných rukodělných a řemeslných výrobků, výrobků cukrářů a pekařů. Trhy se konají v krásném prostředí lázeňského parku, zdobeného vzrostlými stromy, rododendrony, sochami a upravenými plochami zeleně. Po návštěvě trhů si tak mohou návštěvníci užít příjemnou procházku parkem a zastavit se v lázeňské kolonádě nebo některé z přilehlých restaurací a kaváren.

Více informací najdete na www.lazne-libverda.cz.

Autor / zdroj: -cra-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.