SPORT

Jablonec zabral a odnesla to Karviná
Fotbal 12.8.2018

Jablonečtí fotbalisté se dočkali touženého vítězství. V druhém domácím zápase zatížili konto Karviné čtyřmi góly a slaví první tři body v sezoně.

Liberec remizoval s nováčkem z Opavy

Utkání skončilo po gólech Potočného a Kuzmanoviče z penalty nerozhodně 1:1, Opava tak získala první ligový bod. Vzhledem k průběhu utkání je dělba bodů spravedlivá.

Z Jablonce veze Sparta tři body
Fotbal 30.7.2018

Dva dny po odvolání trenéra Pavla Hapala nastoupila Sparta k zápasu na hřišti Jablonce. Letenští na severu Čech vybojovali tři body, o vítězství 2:1 rozhodli po přestávce Kanga a Vukadinović.

Baník překonal jablonecký komplex
Fotbal 24.7.2018

Baník porazil Jablonec 1:0 gólem, který si za výrazného přispění Milana Baroše v tísni vstřelil jablonecký Tomáš Holeš. Baník získal jablonecký skalp po dlouhých osmi letech a čtrnácti zápasech čekání na výhru.

Střídající žolík Pázler v závěru skolil Karvinou, Slovan vyválčil první body
Fotbal 22.7.2018

Liberec nastoupil do úvodního kola Fortuna ligy proti Karviné ve slušivých retro dresech. Ty domácím hráčům dlouho nepřinášely střelecké štěstí, přesto se po závěrečném hvizdu v Liberci slavilo.

Slavia porazila Jablonec a získala domácí pohár
Fotbal 9.5.2018

Slávisté po šestnácti letech slaví zisk domácího poháru. Ve finále byli po většinu času aktivnější a na svého soupeře byli výborně připraveni.

Liberec po bídném druhém poločasu prohrál doma s Jihlavou
Fotbal 6.5.2018

Do vedení dostal Slovan v prvním poločase Pulkrab, ovšem Jihlava se ve druhé části zápasu zvedla, vstřelila 3 branky a jednoznačně zvítězila. Pro Slovan je to značná komplikace v boji o poháry, především po výhrách soupeřů.

Brno prohrálo s Jabloncem a na nesestupové příčky ztrácí šest bodů

Brněnská Zbrojovka opět padla, když v domácím prostředí nestačila na severočeský Jablonec. Utkání rozhodl po dvaceti minutách hry gól Lukáše Masopusta, poté se dvakrát trefil Jakub Považenec.

Zlín MOL Cup neobhájí. jejich cestu ukončil v semifinále Jablonec
Fotbal 26.4.2018

Po loňském senzačním vítězství v poháru, končí letos ševci těsně před branami finále. Stopku jim vystavil Jablonec, který na zlínské Letné vyhrál 1:0. O jedinou trefu utkání se ve 28. minutě zasloužil hostující Lukáš Masopust.

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval  se Slavii
Fotbal 23.4.2018

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval se Slavii

V zápasu plném emocí jsme viděli velké množství faulů i karet, ale gól nepadl, celky se tedy rozloučily nerozhodným výsledkem. Utkání bylo pikantní pro realizační tým a několik hráčů Slavie, kteří dříve v Liberci působili.

Karatisté Shotokanu slavili úspěch v Německu i na Poháru nadějí
Sport 10.4.2018

Sobota 7. dubna byla plná karatistických akcí, a zatímco se hlavní část závodního týmu vypravila do německého Halle na Arawaza cup, karatističtí benjamínci se poměřovali na Poháru nadějí v České Lípě

Semifinále zůstává v Hradci! Bojovný rozstřel urvali Lvi 2:1 a ukončili Tygrům sezónu
Hokej 26.3.2018

Mužstvo zpod Bílé věže se semknulo v pravý čas a v nervy drásajícím rozstřelu o všechno přetlačilo liberecké Tygry. O všem rozhodla především druhá část, kdy Hradečtí v krátkém sledu vstřelili dva rozdílové góly a soustředěnou hrou dovedli duel až do závěrečné sirény.

Hradec v Liberci opět nevyhrál a čtvrtfinálová série je srovnána na 2:2
Hokej 21.3.2018

Severočeši ukázali, že na svém ledě jsou pevní v kramflecích a přesvědčivě zvládli i druhý domácí zápas. Podobně jako prozatím ve všech střetnutích šli rychle do vedení hned v první třetině a zkraje druhé ho zvýšili už na 3:0.

Hradec venku nenavázal na domácí výhry, ve čtvrtfinále s Libercem poprvé padl
Hokej 20.3.2018

Střelecky byli sice Východočeši aktivnější, efektivita však byla na straně soupeře. Ten si dokázal postupně vypracovat náskok 4:1, na nějž Hradečtí v mocném finiši stihli zareagovat už jen snížením.

Vysočina nestačila na Jablonec
Fotbal 18.3.2018

Atraktivní duel dvou na jaře naplno bodujících celků se na sněhu stal jednoznačnou záležitostí Jablonce. Ten potvrdil nejen skvělou jarní formu, ale též fakt, že se mu proti Jihlavě v poslední době daří.

Obrat ve třetí třetině přisoudil Hradci proti Liberci druhý bod v sérii
Hokej 17.3.2018

Hradec Králové otočil ve třetí třetině nervy drásají souboj s Libercem. Série se tak za stavu 2:0 pro svěřence Václava Sýkory přesouvá pod Ještěd.