SPORT

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 24.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Jablonec veze tři body z Ďolíčku
Fotbal 24.9.2017

Jablonec má první vítězství ze hřiště soupeře. O jednobrankové výhře ve vršovickém Ďolíčku rozhodl deset minut po změně stran útočník Martin Doležal.

Vicemistři se z Třince vracejí pod Ještěd bez bodů
Hokej 22.9.2017

Čtyřicet minut bylo utkání mezi Oceláři a Tygry z Liberce vyrovnané, oba týmy bojovaly o každou píď ledu, duel byl velice urputný a žádné z družstev nemělo navrch. Vše se změnilo v závěrečné hrací době.

Jablonec nasázel pět branek do sítě oslabené Jihlavy
Fotbal 18.9.2017

Jablonečtí fotbalisté v dalším domácím utkání nastříleli pět branek oslabené Vysočině Jihlava. Ta hrála na Střelnici bez vyloučeného Tlustého a schytala pětibrankový vysoký příděl.

Brno doma podlehlo Liberci
Fotbal 17.9.2017

Hosté šli v první půli do vedení, zlepšení domácích po změně stran vyústilo ve Fortesův vyrovnávací gól. Potočný dvacet minut před koncem však rozhodl o výhře Liberce.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Přípravy na MS v agility vrcholí
Sport 7.9.2017

Necelý měsíc zbývá do zahájení Mistrovství světa v agility v Liberci. To se uskuteční 5.–8. října. Pryč je již téměř polovina vstupenek a přihlášeno je celkem 514 závodníků ze 43 zemí.

Ani proti Dukle se jablonečtí vítězství nedočkali
Fotbal 21.8.2017

Ani na čtvrtý pokus jablonečtí fotbalisté nedokázali naplno bodovat. V druhém domácím utkání sice vedli o dvě branky, ale hosté z Julisky stihli góly Schranze a Holendy srovnat na konečných 2:2.

Liberec rozmetal Boleslav
Fotbal 20.8.2017

Slovan si v okleštěné sestavě odvezl cenné tři body z Mladé Boleslavi za výsledek 3:0. Výhře velel dvougólový Martin Graiciar, po něm pak svou první ligovou trefou potvrdil velký triumf Filip Havelka.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

BK Klasik na úvod baráže dvakrát porazil favorita
Baseball 13.6.2017

Výborný vstup do baráže o extraligu zaznamenali baseballisté Frýdku-Místku, když dokázali dvakrát porazit suveréna základní části 1. ligy Jablonec.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Klasik si z Liberce veze dvě prohry a komplikuje si šanci postup do baráže
Baseball 16.5.2017

Velmi důležité dva zápasy odehráli baseballisté Frýdku-Místku v Liberci. S týmem, s kterým se perou o postup do baráže, potřebovali uspět. Bohužel je na hřišti soupeře zradila pálka a domů se vrátili bez bodu.

Podještědské derby vítěze nenašlo, Slovan ztratil výhru v nastaveném čase
Fotbal 14.5.2017

Hráči Slovanu už v předchozích týdnech prohlašovali, že právě výhra v derby je jejich hlavním cílem ve zbytku sezony. Ani Jablonec nejel pod Ještěd bez ambic. Duel však nakonec vítěze nenašel.

Lafata zařídil Spartě výhru nad Libercem
Fotbal 8.5.2017

Sparťané z předposledního domácího utkání sezony berou všechny tři body. O nejtěsnějším vítězství 1:0 nad Slovanem Liberec rozhodl kapitán David Lafata.

Liberec prodloužil domácí neporazitelnost s Bohemians
Fotbal 2.5.2017

Liberec byl proti Bohemians na domácím trávníku opět úspěšný, prodloužil tak příznivou bilanci trvající při vzájemných zápasech s Klokany U Nisy. Pražané pod Ještědem ještě nevyhráli.