SPORT

Brno sahalo v Jablonci po vyrovnávací brance, nakonec ale prohrálo
Fotbal 6.11.2017

Pokažený úvod, pak marná honba za vyrovnáním. Fotbalisté Zbrojovky v utkání na hřišti Jablonce záhy inkasovali, poté ale lapil gólman Melichárek penaltu a zejména ve druhé půli byli Brňané lepším celkem.

Jablonec v poháru postoupil přes Sigmu Olomouc
Fotbal 25.10.2017

Olomouc v domácím poháru dohrál. Hanáci doma na Andrově stadionu po prvním poločase vedli, ale když v úvodu druhého dostali od Jablonce během osmi minut tři branky, nepříznivý stav už potom otočit nestačil.

Slavia prohrála s Libercem
Fotbal 23.10.2017

36 utkání a téměř 14 měsíců. Tak dlouho trvala ligová neporazitelnost Slavie. Ta domácí dokonce bez jednoho dne dva roky.

Liberec proti Vítkovicím shrábl všechny body v samotném závěru
Hokej 16.10.2017

Nula na bodovém kontě je pro Vítkovice až příliš krutá. Ostravané v Liberci dokázali dotáhnout nepříznivý stav a bylo na nich vidět, že chtějí více, než jen remízu.

Teplice otočily zápas s Libercem
Fotbal 30.9.2017

Po třech zápasech bez výhry se Teplice konečně dočkaly. V 9. kole HET ligy zvládly severočeské derby s Libercem. Díky vítězné trefě Jana Rezka z 83. minuty slaví vítězství 2:1 a tři body do tabulky.

Liberec proti Slovácku sahal po výhře, nakonec se však musel smířit s remízou
Fotbal 27.9.2017

Slovácko se do první vážné šance dostalo až pět minut před koncem, ale svěřenci trenéra Korduli ji využili. Pro domácí je remíza jednoznačně ztrátou, hosté naopak slaví získaný bod.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Piráti zdolali Liberec a jsou znovu první
Hokej 25.9.2017

Po bezbrankové první třetině otevřel střelecký účet po ubráněném oslabení tři na pět Vladimír Růžička, na něhož odpověděl v počátku závěrečné části Lukáš Jašek. Chomutovští si vzali vedení zpět dvěma trefami během devatenácti vteřin.

Jablonec veze tři body z Ďolíčku
Fotbal 24.9.2017

Jablonec má první vítězství ze hřiště soupeře. O jednobrankové výhře ve vršovickém Ďolíčku rozhodl deset minut po změně stran útočník Martin Doležal.

Vicemistři se z Třince vracejí pod Ještěd bez bodů
Hokej 22.9.2017

Čtyřicet minut bylo utkání mezi Oceláři a Tygry z Liberce vyrovnané, oba týmy bojovaly o každou píď ledu, duel byl velice urputný a žádné z družstev nemělo navrch. Vše se změnilo v závěrečné hrací době.

Jablonec nasázel pět branek do sítě oslabené Jihlavy
Fotbal 18.9.2017

Jablonečtí fotbalisté v dalším domácím utkání nastříleli pět branek oslabené Vysočině Jihlava. Ta hrála na Střelnici bez vyloučeného Tlustého a schytala pětibrankový vysoký příděl.

Brno doma podlehlo Liberci
Fotbal 17.9.2017

Hosté šli v první půli do vedení, zlepšení domácích po změně stran vyústilo ve Fortesův vyrovnávací gól. Potočný dvacet minut před koncem však rozhodl o výhře Liberce.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Přípravy na MS v agility vrcholí
Sport 7.9.2017

Necelý měsíc zbývá do zahájení Mistrovství světa v agility v Liberci. To se uskuteční 5.–8. října. Pryč je již téměř polovina vstupenek a přihlášeno je celkem 514 závodníků ze 43 zemí.

Ani proti Dukle se jablonečtí vítězství nedočkali
Fotbal 21.8.2017

Ani na čtvrtý pokus jablonečtí fotbalisté nedokázali naplno bodovat. V druhém domácím utkání sice vedli o dvě branky, ale hosté z Julisky stihli góly Schranze a Holendy srovnat na konečných 2:2.

Liberec rozmetal Boleslav
Fotbal 20.8.2017

Slovan si v okleštěné sestavě odvezl cenné tři body z Mladé Boleslavi za výsledek 3:0. Výhře velel dvougólový Martin Graiciar, po něm pak svou první ligovou trefou potvrdil velký triumf Filip Havelka.