SPORT

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval  se Slavii
Fotbal 23.4.2018

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval se Slavii

V zápasu plném emocí jsme viděli velké množství faulů i karet, ale gól nepadl, celky se tedy rozloučily nerozhodným výsledkem. Utkání bylo pikantní pro realizační tým a několik hráčů Slavie, kteří dříve v Liberci působili.

Karatisté Shotokanu slavili úspěch v Německu i na Poháru nadějí
Sport 10.4.2018

Sobota 7. dubna byla plná karatistických akcí, a zatímco se hlavní část závodního týmu vypravila do německého Halle na Arawaza cup, karatističtí benjamínci se poměřovali na Poháru nadějí v České Lípě

Semifinále zůstává v Hradci! Bojovný rozstřel urvali Lvi 2:1 a ukončili Tygrům sezónu
Hokej 26.3.2018

Mužstvo zpod Bílé věže se semknulo v pravý čas a v nervy drásajícím rozstřelu o všechno přetlačilo liberecké Tygry. O všem rozhodla především druhá část, kdy Hradečtí v krátkém sledu vstřelili dva rozdílové góly a soustředěnou hrou dovedli duel až do závěrečné sirény.

Hradec v Liberci opět nevyhrál a čtvrtfinálová série je srovnána na 2:2
Hokej 21.3.2018

Severočeši ukázali, že na svém ledě jsou pevní v kramflecích a přesvědčivě zvládli i druhý domácí zápas. Podobně jako prozatím ve všech střetnutích šli rychle do vedení hned v první třetině a zkraje druhé ho zvýšili už na 3:0.

Hradec venku nenavázal na domácí výhry, ve čtvrtfinále s Libercem poprvé padl
Hokej 20.3.2018

Střelecky byli sice Východočeši aktivnější, efektivita však byla na straně soupeře. Ten si dokázal postupně vypracovat náskok 4:1, na nějž Hradečtí v mocném finiši stihli zareagovat už jen snížením.

Vysočina nestačila na Jablonec
Fotbal 18.3.2018

Atraktivní duel dvou na jaře naplno bodujících celků se na sněhu stal jednoznačnou záležitostí Jablonce. Ten potvrdil nejen skvělou jarní formu, ale též fakt, že se mu proti Jihlavě v poslední době daří.

Obrat ve třetí třetině přisoudil Hradci proti Liberci druhý bod v sérii
Hokej 17.3.2018

Hradec Králové otočil ve třetí třetině nervy drásají souboj s Libercem. Série se tak za stavu 2:0 pro svěřence Václava Sýkory přesouvá pod Ještěd.

Hradec urval první výhru v prodloužení. Nad Libercem vede 1:0 na zápasy
Hokej 16.3.2018

Byl to zápas se vším všudy, první utkání čtvrtfinálové série mezi Hradcem a Libercem nabídlo nasazení, povedené akce i krásné a šťastné góly. Rozhodovat nakonec muselo prodloužení, v němž se štěstí přiklonilo na stranu Východočechů, kteří si připsali první velmi důležité vítězství 3:2.

Liberec porazil Zbrojovku Brno
Fotbal 16.3.2018

Brno z posledních 4 zápasů zvítězilo pouze jednou, ovšem proti favoritům hosté předváděli povedené výkony. V pátek ovšem zásluhou Pulkraba a jeho dalších dvou gólů Slovan zvítězil přesvědčivým výkonem 2:0.

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul
Sport 7.3.2018

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Liberec jde v předkole  proti Spartě do vedení
Hokej 7.3.2018

Liberec jde v předkole proti Spartě do vedení

Dvakrát šli v úvodních 40 minutách do vedení Bílí Tygři, sparťané díky Petru Vránovi a Juraji Mikušovi v obou případech srovnali. Na řadu tak přišlo prodloužení, ve kterém Liberec po dvou minutách využil přesilovku a dostal se v sérii do vedení.

Tanečníci z Liberce obstáli na domácím šampionátu ve standardních tancích
Sport 6.3.2018

V neděli se v Třinci konalo Mistrovství České republiky ve standardních tancích. Nejprve si svou premiéru na domácím šampionátu odtančily dva mladší juniorské páry Tomáš Pejsar-Lucie Čechtická a Lukáš Kotronias-Eleni Futerová.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Vítkovice doma svedly s hodně houževnatým Libercem souboj na ostří nože, ale nakonec to byly ony, kdo se radoval
Hokej 5.3.2018

Remíza 2:2 po 60. minutách znamenala, že jsou Ostravané definitvně ve čtyřce a extrabod navíc za vítězství v prodloužení přinesl vyrovnání klubového rekordu v počtu získaných bodů v základní části.

Jihlava prohrála i čtvrté vzájemné utkání proti Liberci
Hokej 28.2.2018

Druhé utkání ve dvou dnech sehráli spolu Liberec s Jihlavou. Dukla i ve čtvrtém vzájemném utkání prohrála, tentokrát 1:2.

Liberec porazil v dohrávce JIhlavu
Hokej 27.2.2018

V dohrávaném utkání z 11. kola Liberec doma nedopustil žádné drama a proti Jihlavě zvítězil 4:1.