SPORT

Jablonec vyzrál na Boleslav a drží domácí bilanci
Fotbal 19.8.2019

Bez ztráty kytičky pokračují jablonečtí fotbalisté v nové sezoně na domácím pažitu. V souboji dvou pohárových týmů dokázali porazit Mladou Boleslav 2:1.

Liberec si veze z Karviné tři body

Karvinští nezvládli domácí duel s Libercem a zůstali na posledním místě prvoligové tabulky. Liberci stačil k výhře jeden gól, navíc duel dohrával v devíti.

Budějovice berou s Jabloncem bod za remízu
Fotbal 5.8.2019

Ve čtvrtém kole Fortuna ligy remizovali fotbalisté Dynama s Jabloncem 1:1. Jihočeši tak potřetí v řadě neprohráli a získali další velice cenný bod.

Jablonec ze šancí neskóroval a dál jde Jerevan
Fotbal 2.8.2019

Jablonec v odvetném utkání 2. předkola Evropské ligy doma nedokázal vstřelit ze spousty šancí rozhodující branku k postupu. Nestalo se tak ani v nervy drásajícím závěru, a tak do dalšího kola postupuje Pjunik Jerevan.

Jablonec deklasoval Slovácko
Fotbal 29.7.2019

Jablonec zvládl i druhý domácí zápas vítězně navíc opět s čistým kontem. Po náročném cestování z Arménie si dokázal poradit se Slováckem vysoko 6:0.

Jablonec prohrál v Arménii s Pjunikem
Fotbal 26.7.2019

Jablonec začal 2. předkolo Evropské ligy porážkou 1:2 v Arménii. Po špatném prvním poločase prohrával po dvou gólech útočníka Miranyana, ve druhé půli už jen snížil zásluhou hlavičky Doležala.

Sparta doma porazila Jablonec
Fotbal 20.5.2019

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obránci – Lukáš Štetina a Ondřej Zahustel.

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z dálky Hořava, pojistku přidal v závěru z penalty Hrošovský.

Slavia obrátila zápas proti Jablonci
Fotbal 16.5.2019

Slavii nezlomilo brzké vedení Jablonce a díky brankám Ibrahima Traorého a Tomáše Součka zvítězila 2:1. Obnovila tak svůj pětibodový náskok na čele tabulky.

Sparta porazila Liberec a zajistila si třetí místo
Fotbal 12.5.2019

Sparta vyhrála i druhé utkání v nadstavbové části o titul, Slovan Liberec porazila 1:0 díky brance Costy už z páté minuty. Vítězství znamená, že v této sezóně již neskončí hůř než třetí.

Baník opět v Jablonci bez bodu

Podruhé během čtrnácti dnů zkoušel Baník prolomit značně nepříznivou bilanci, kterou v zápasech v Jablonci má. A ani tentokrát to nevyšlo.

Plzeň v závěru otočila utkání s Jabloncem
Fotbal 6.5.2019

Plzeň přivítala v úvodním duelu nadstavby na domácím hřišti Jablonec a nutno říci, že to byly nervy až do konce. Hosté šli do vedení gólem Doležala, nakonec se však Plzeňané díky skvělému závěru radovali ze tří bodů.

Třinec se stal podruhé mistrem, v Liberci zavládlo zklamání
Hokej 29.4.2019

Třinečtí Oceláři to dokázali. Využili hned první šanci pro ukončení finálové série s Libercem a stali se podruhé v klubové historii mistry České republiky.

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři
Hokej 24.4.2019

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k vidění dvě přesilovky, ale nakonec rozhodnutí přišlo z nenápadné akce.

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení
Hokej 23.4.2019

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

Třinec vyhrál úvodní zápas v Liberci a ve finále se ujal vedení
Hokej 19.4.2019

Finálový souboj o Masarykův pohár se naplno rozhořel, úvodní bitvu hostila liberecká Home Credit Aréna. Oceláři dokázali zaskočit domácí Bílé Tygry a uzmout první vítězství na svou stranu.