SPORT

Jablonec nevyzrál na Opavu ani na jaře
Fotbal 18.2.2019

Jablonec ani v druhém zápase nedokázal porazit opavského nováčka. V jarní odvetě se body na Střelnici dělily, když čtyři minuty před koncem srovnával na konečných 2:2 Smola.

ČEZ Jizerská 50: Dramatický finiš ovládl Nor Nygaard, Kateřina Smutná dojela druhá
Lyžování 10.2.2019

Takové drama na závěr Jizerská 50 dlouho nenabídla! Do cíle dojela na čele početná mužská skupinka, ve které měl nejvíce sil Nor Andreas Nygaard.

Vítkovice doma srazily dalšího favorita, tentokrát Liberec
Hokej 26.1.2019

Vítkovice sehrály s favorizovaným Libercem výborný zápas, vyrovnaný a také velice těsný. Bílí Tygři dokázali srovnat až ve třetí třetině, ale ani to nepřipravilo Ostravany o devátou domácí výhru v řadě.

Třinec bojoval, v Liberci ale těsně padl
Hokej 23.1.2019

To byla bitva jako řemen. Střetnutí elitních týmů Tipsport extraligy tentokrát dopadlo lépe pro Liberec. Navzdory ztrátě Oceláři zůstali lídry extraligové soutěže.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Hradec přetlačil Liberec
Hokej 14.1.2019

Kdo se přišel na souboj šelem podívat osobně, nemusel litovat. K vidění totiž byly šance, přesilovky, góly i emoce. A hradecký obrat na konci utkání.

Do pořádání letní Olympiády dětí a mládeže se zapojí města Liberec, Jablonec nad Nisou a Bedřichov
Sport 10.1.2019

iberecký kraj bude od 23. do 28. června letošního roku pořádat Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže ČR. Vedle tradičních sportů, jako je atletika, plavání, volejbal či fotbal, budou mít mladí závodníci možnost soutěžit také v letním biatlonu nebo v umělecké disciplíně – street art.

Noční Jizerky zažili rekordní návštěvu i dokonalou měsíční atmosféru
Lyžování 6.1.2019

Letošní Night Light Marathon přilákal do Bedřichova bezmála 1 000 závodníků. První letošní závod podniku SkiTour se vydařil a účastníci si vychutnali nádhernou noční atmosféru Jizerských hor.

Bedřichovský noční maraton: na běžkách za svitu hvězd
Lyžování 4.1.2019

Bedřichovský Night Light Marathon, noční závod, který otevře 12. ročník seriálu běhů na lyžích SkiTour, přináší pořádné dobrodružství přímo na trati Jizerské 50.

Po Karlových Varech si vánoční nadílku z Plzně odvezl i Liberec
Hokej 20.12.2018

Poslední domácí duel před Štědrým dnem roku 2018 začal v Plzni hodně od podlahy – vždyť již v první třetině viděli fanoušci šest branek.

Slavia uzavřela rok 2018 výhrou v Jablonci
Fotbal 18.12.2018

V posledním duelu v roce 2018 zvítězila Slavia v Jablonci 2:0. O výhry se svými trefami postarali Milan Škoda a Josef Hušbauer.

V Ďolíčku se diváci branky nedočkali. Liberec remizoval na Bohemians
Fotbal 16.12.2018

Fotbalisté Bohemians nedokázali vyzrát na Liberec a stále tak zůstávají na jediné domácí výhře. V chladném počasí to nebyla žádná fotbalová hitparáda. O něco více šancí měli hosté, ale stejně jako Pražané nedokázali žádnou využít.

Jablonec vyhrál na Dynamu Kyjev
Fotbal 14.12.2018

Jabloneckým fotbalistům se v závěrečném zápase Evropské ligy povedlo získat historicky první vítězství ve skupině Evropské ligy. Výhru trefil hlavou útočník Doležal.

Liberec doma nestačil na Opavu
Fotbal 10.12.2018

Naposledy se týmy ve čtvrtém kole rozloučily nerozhodně 1:1. I tentokrát to vypadalo, že výsledek bude stejný, ovšem poté přišlo vyloučení Ševčíka a šest minut před koncem se prosadil Simerský. Domácí Slovan na branku Opavy nedokázal odpovědět a prohrál 1:2.

Liberec doma porazil Spartu
Hokej 10.12.2018

Liberečtí měli utkání po většinu času pod kontrolou, Sparta se dostala do hry až v závěru, když ji nabudila snižující branka. Tygři se však o vítězství připravit nenechali a berou tři body.

Karviná porazila Jablonec a již není poslední
Fotbal 9.12.2018

Na Jablonec Karvinští doma v posledních dvou sezónách opravdu umí. Potvrdili to i tentokrát vítězstvím 2:1 po gólech Tomáše Wágnera a Dávida Guby.