Archiv článků - SPORT

Fotbal 19.2.2018

Stanciu a Kanga rozhodli zápas Sparty proti Liberci

Premiérové trefy zimních posil Nicolae Stanciua a Guélora Kangy přinesly úvodní jarní vítězství. Sparťané se prosadili v páté minutě díky rumunskému záložníkovi, výhru nad Libercem stvrdil Kanga v nastaveném čase z penalty.

Hokej 7.2.2018

Pardubice v obrovské bitvě zdolaly Liberec

Veledůležitý duel s Bílými Tygry dokázali zlomit na svou stranu hokejisté Pardubic po obratu v jeho druhé polovině, nejprve ve 35. minutě srovnal Sacha Treille, aby ve třetí třetině vstřelil vítězný gól Matěj Beran.

Hokej 5.2.2018

Liberec doma otočil utkání se Spartou

Úvod utkání na ledě libereckých Bílých Tygrů se sparťanům vydařil na jedničku. V páte minutě vedli o dvě branky. To bylo ale, co se týká gólů, ze sparťanské strany vše. Po bezbrankové druhé třetině Severočeši v úvodu té třetí srovnali skóre a druhý bod získali v samostatných nájezdech, ve kterých se prosadil pouze domácí Marek Kvapil.

Hokej 22.1.2018

Druhá třetina srazila Zlín v Liberci do kolen

Hokejisté Zlína prohráli v Liberci vysoko 0:7 a vyšli bodově i střelecky zcela naprázdno. Rozhodující byla druhá třetina, ve které Veselý a spol. inkasovali po domácí smršti celkem pět gólů.

Lyžování 8.1.2018

Noční Jizerky přilákaly do Bedřichova necelých tisíc běžkařů

Letošní ročník Bedřichovského Night Light Marathonu byl výjimečný hned z několika důvodů. Poprvé se jelo klasickou technikou, poprvé se jelo na desetikilometrové trati a vůbec poprvé počet účastníků atakoval číslo 1 000.

Sport 8.1.2018

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Hokej 6.1.2018

Jihlava proti Liberci znovu neskórovala

Severočeši byli v utkání jasně lepším týmem, přestože Dukla měla střeleckou převahu, žádné gólové šance jsme na její straně neviděli. Za hosty se prosadil Pyrochta a Derner.

Hokej 27.12.2017

Piráti přetlačili Liberec v prodloužení

Piráti odjeli ke 33. kolu Tipsport extraligy do Liberce, kde přetlačili vicemistra v prodloužení. K výhře přispěl dvěma góly Vladimír Růžička, jenž nejprve otočil vývoj utkání, a poté rozhodl v nastaveném čase.

Hokej 11.12.2017

Olomouc nadělila Bílým Tygrům čtyři branky a bere tři body

Již od první třetiny drželi Hanáci vedení, nejprve se prosadil František Skladaný, poté Marek Laš. Po nepříliš pohledné druhé třetině, ve které rozhodčí rozdali osm dvouminutových trestů, dokázali Bílí Tygři ve třetí třetině snížit na rozdíl jediné branky. Osm minut před koncem zápasu vrátil Kohoutům dvoubrankový náskok Vilém Burian a při závěrečné hře Liberce bez brankáře pečetil výhru domácích Jan Káňa.

Hokej 4.12.2017

Litvínov zachránil bod, Liberec má dva

Severočeské derby nabídlo dramatické zvraty. Litvínov vedl 1:0 a 2:1, ale ještě dvě minuty před koncem prohrával 2:3. Nakonec získal bod a Liberec dva po gólu v přesilovce v prodloužení.

Hokej 22.11.2017

Jihlava podlehla doma Liberci

Dukla přivítala Liberec a od první minuty bylo k vidění poměrně opatrné utkání. Jako první šli do vedení hosté zásluhou Jelínka v 7. minutě. Ve druhé třetině pozvedli domácí svůj projev, ale Liberec se dostal ale do vedení o dvě branky zásluhou důrazu Ordoše.

Fotbal 6.11.2017

Brno sahalo v Jablonci po vyrovnávací brance, nakonec ale prohrálo

Pokažený úvod, pak marná honba za vyrovnáním. Fotbalisté Zbrojovky v utkání na hřišti Jablonce záhy inkasovali, poté ale lapil gólman Melichárek penaltu a zejména ve druhé půli byli Brňané lepším celkem.

Fotbal 25.10.2017

Jablonec v poháru postoupil přes Sigmu Olomouc

Olomouc v domácím poháru dohrál. Hanáci doma na Andrově stadionu po prvním poločase vedli, ale když v úvodu druhého dostali od Jablonce během osmi minut tři branky, nepříznivý stav už potom otočit nestačil.

Fotbal 23.10.2017

Slavia prohrála s Libercem

36 utkání a téměř 14 měsíců. Tak dlouho trvala ligová neporazitelnost Slavie. Ta domácí dokonce bez jednoho dne dva roky.

Hokej 16.10.2017

Liberec proti Vítkovicím shrábl všechny body v samotném závěru

Nula na bodovém kontě je pro Vítkovice až příliš krutá. Ostravané v Liberci dokázali dotáhnout nepříznivý stav a bylo na nich vidět, že chtějí více, než jen remízu.

Fotbal 30.9.2017

Teplice otočily zápas s Libercem

Po třech zápasech bez výhry se Teplice konečně dočkaly. V 9. kole HET ligy zvládly severočeské derby s Libercem. Díky vítězné trefě Jana Rezka z 83. minuty slaví vítězství 2:1 a tři body do tabulky.

Fotbal 27.9.2017

Liberec proti Slovácku sahal po výhře, nakonec se však musel smířit s remízou

Slovácko se do první vážné šance dostalo až pět minut před koncem, ale svěřenci trenéra Korduli ji využili. Pro domácí je remíza jednoznačně ztrátou, hosté naopak slaví získaný bod.

Sport 25.9.2017

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Hokej 25.9.2017

Piráti zdolali Liberec a jsou znovu první

Po bezbrankové první třetině otevřel střelecký účet po ubráněném oslabení tři na pět Vladimír Růžička, na něhož odpověděl v počátku závěrečné části Lukáš Jašek. Chomutovští si vzali vedení zpět dvěma trefami během devatenácti vteřin.

Fotbal 24.9.2017

Jablonec veze tři body z Ďolíčku

Jablonec má první vítězství ze hřiště soupeře. O jednobrankové výhře ve vršovickém Ďolíčku rozhodl deset minut po změně stran útočník Martin Doležal.