SPORT / Ostatní sporty

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
17.10.2018

Sportovní areál ve Svojsíkově ulici je otevřen pro veřejnost

LIBEREC

Liberečané mohou opět využívat armádní sportovní areál u dolních kasáren ve Svojsíkově ulici. Statutární město Liberec uzavřelo smlouvu o souběžném užívání s Ministerstvem obrany ČR do roku 2026.

Hřiště na plážový volejbal, atletickou dráhu, dvě asfaltová hřiště je možné využít pro nohejbal, volejbal, basketbal či malou kopanou a jiné sporty. To vše mohou zcela zdarma využívat milovníci sportu ve sportovním areálu Svojsíkova. Zpřístupněna veřejnosti jsou všechna sportoviště v areálu mimo hřiště s umělým trávníkem a fotbalového hřiště.

Sportoviště jsou vybavena základním sportovním náčiním, jako jsou sítě, branky, koše a podobně. Míče a další sportovní náčiní si musí každý donést samostatně, nelze je zde zapůjčit. V areálu je jeden betonový stůl na stolní tenis a výcvikový horolezecký trenažér. Ten je v provozu pouze pod dohledem akreditovaného instruktora. Osoby do 15 let mohou do areálu pouze v doprovodu dospělé osoby. V areálu je nutné dodržovat pravidla podle provozního řádu, který je hned u vchodu. Při vstupu je nutné předložit doklad totožnosti.

Návštěvu areálu si zájemci mohou rezervovat na telefonním čísle 601 582 643 (jde zejména o kurty na kolektivní sporty).


Provozní doba:
březen, duben, říjen, listopad:
pondělí – pátek: 16.00 – 20.00; sobota – neděle: 8.00 – 20.00

květen, červen, červenec, srpen, září:
pondělí – pátek: 16.00 – 21.00; sobota – neděle: 8.00 – 21.00

Autor / zdroj: Jana Kodymová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Hradec přetlačil Liberec

Kdo se přišel na souboj šelem podívat osobně, nemusel litovat. K vidění totiž byly šance, přesilovky, góly i emoce. A hradecký obrat na konci utkání.

Post

Jablonec vyhlásil kalamitní opatření

Jablonec nad Nisou vyhlásil kalamitní opatření 1. stupně. Problematická situace je zejména na chodnících a na sídlištích.

Post

Do pořádání letní Olympiády dětí a mládeže se zapojí města Liberec, Jablonec nad Nisou a Bedřichov

iberecký kraj bude od 23. do 28. června letošního roku pořádat Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže ČR. Vedle tradičních sportů, jako je atletika, p

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA