KULTURA / Výstavy

Popis:
17.8.2018

Muzeum vystavuje zkameněliny a polodrahokamy z okolí Semil

SEMILY

Zkameněliny a polodrahokamy z okolí Semil si mohou zájemci chodit prohlížet do Muzea a Pojizerské galerie Semily. Jsou tady vystaveny do konce srpna.

V prvním poschodí Muzea a Pojizerské galerie Semily je do konce srpna k vidění výstava zkamenělin a polodrahokamů z okolí Semil. Výstava prezentuje krásu kozákovských achátů, ale také košťálovské pravěké ryby a novopacká zkamenělá dřeva. Expozici mohou zájemci navštěvovat denně v době od 9 do 17 hodin.

Výstava je připravena ve spolupráci s regionálními sběrateli, s Muzeem Českého ráje v Turnově, Muzeem východních Čech v Hradci Králové a Městským muzeem a galerií v Lomnici nad Popelkou.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Hradec přetlačil Liberec

Kdo se přišel na souboj šelem podívat osobně, nemusel litovat. K vidění totiž byly šance, přesilovky, góly i emoce. A hradecký obrat na konci utkání.

Post

Jablonec vyhlásil kalamitní opatření

Jablonec nad Nisou vyhlásil kalamitní opatření 1. stupně. Problematická situace je zejména na chodnících a na sídlištích.

Post

Do pořádání letní Olympiády dětí a mládeže se zapojí města Liberec, Jablonec nad Nisou a Bedřichov

iberecký kraj bude od 23. do 28. června letošního roku pořádat Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže ČR. Vedle tradičních sportů, jako je atletika, p

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA