KULTURA / Ostatní

Popis:
29.10.2015

Jizerskohorský fotoklub Hejnice vystaví své snímky na Krajského úřadu Libereckého kraje

LIBEREC

Fotografie autorů sdružených v Jizerskohorském fotoklubu Hejnice ozdobí vestibul Krajského úřadu Libereckého kraje. Vernisáží začne v pondělí 2. listopadu v 16:00 hodin. Čestným hostem bude také fotograf Zdeněk Lín. Záštitu nad výstavou převzal člen rady Libereckého kraje Vít Příkaský.

Jizerskohorský fotoklub Hejnice začal fungovat již v roce 1960. Vznikl v souvislosti s oslavami 750 let od založení města, kdy byla k této příležitosti vyhlášena soutěž o nejlepší snímek z Hejnic. Několik zúčastněných amatérů se tehdy domluvilo a 6. října se sešli na ustavující schůzi nového fotoklubu. Klub zažil mnohé, uspořádal desítky výstav a proměnili se někteří členové, avšak nepřetržitě funguje dodnes.

Výstava na krajském úřadu přiblíží nejen aktuální tvorbu. K vidění bude od 2. Do 27. Listopadu, ve všední dny od 8.00 do 17.00 hodin, v pondělí a ve středu až do 18.00 hodin.

Autor / zdroj: Blanka Daníčková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Demolice v Ralsku pokračují, ještě letos půjde k zemi dalších 10 objektů

Liberecký kraj převzal v roce 2007 od státu část vojenského prostoru Ralsko. Nyní se v něm nachází ještě několik desítek objektů v havarijním stavu

Post

Varnsdorfský tiskař Antonín Ulbricht: svědek své doby

Život a dílo varnsdorfského rodáka připomene nová výstava s názvem Svědek své doby. Vernisáž se uskuteční v muzeu ve středu 23. října v 16.30.

Post

Oprava opěrné zdi se blíží ke konci, liberecký tunel čeká částečná uzavírka

Rekonstrukce opěrné zdi na silnici I/35 nad vozovnou Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce u průtahu libereckým tunelem se chýlí ke konci. Dokonč

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA