Podobná událost, o které jsme psali minulý týden, se odehrála tentokrát v centru města. Žena, která šla po ulici, viděla ležet na zemi dětské hračky. Další přilétly z otevřeného okna.

Otevřela jim matka malého dvouletého dítěte, které se bavilo tím, že vyhazovalo věci z okna.

Žena řekla strážníkům, že se tak dělo, zatímco ona si odběhla do kuchyně. Hračky okamžitě z ulice posbírala a odnesla zpět do bytu.

Autor / zdroj: Bc. Eva Vlastníková

Dobové mapy zvou na výlet do minulosti

Na toulky prstem po mapě se můžete vydat díky nové výstavě s názvem Výlety do historie, kterou připravilo Jablonecké kulturní a informační centrum v D

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z