AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
30.10.2016

Požár zaměstnal 4 jednotky hasičů

JABLONECKO

Těsně před půlnocí vyjížděly 4 jednotky hasičů k požáru kůlny u rodinného domu v Pěnčíně (části obce Zásada). Začalo hořet v místě, kde bylo uskladněné dřevo a uhlí.

Začalo hořet v místě, kde bylo uskladněné dřevo a uhlí. Požár se dál šířil přes přístavek s malotraktorem a jeho příslušenstvím.

Ještě před příjezdem hasičů stihl majitel vyvézt 2 osobní automobily. Když dorazily jednotky na místo, byl objekt rozměrů 8 x 7m v plamenech.

Hasiči na likvidaci použili 3 vodní proudy, zabránit šíření se podařilo po půl jedné, do dvou hodin ráno však rozebírali dřevěné konstrukce a dohašovali skrytá ohniska. Aby mohli požár úplně zlikvidovat, museli hasiči také přehrabat hromadu uhlí a přerovnat dřevo. Vodu dopravovali na místo kyvadlově z místní požární nádrže.

Příčina a výše škody je předmětem dnešního šetření.

Autor / zdroj: Mgr. Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k v

Post

Soutěž „Kniha roku Libereckého kraje“ zná své vítěze

Cílem soutěže, jejíž vyhlášení proběhlo na Světový den knihy a autorských práv, je ohodnotit autory a nakladatele za mimořádný počin vydaný v příslušn

Post

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA