AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
30.10.2016

Požár zaměstnal 4 jednotky hasičů

JABLONECKO

Těsně před půlnocí vyjížděly 4 jednotky hasičů k požáru kůlny u rodinného domu v Pěnčíně (části obce Zásada). Začalo hořet v místě, kde bylo uskladněné dřevo a uhlí.

Začalo hořet v místě, kde bylo uskladněné dřevo a uhlí. Požár se dál šířil přes přístavek s malotraktorem a jeho příslušenstvím.

Ještě před příjezdem hasičů stihl majitel vyvézt 2 osobní automobily. Když dorazily jednotky na místo, byl objekt rozměrů 8 x 7m v plamenech.

Hasiči na likvidaci použili 3 vodní proudy, zabránit šíření se podařilo po půl jedné, do dvou hodin ráno však rozebírali dřevěné konstrukce a dohašovali skrytá ohniska. Aby mohli požár úplně zlikvidovat, museli hasiči také přehrabat hromadu uhlí a přerovnat dřevo. Vodu dopravovali na místo kyvadlově z místní požární nádrže.

Příčina a výše škody je předmětem dnešního šetření.

Autor / zdroj: Mgr. Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

O podporu z participativního rozpočtu bude bojovat 26 návrhů

26 návrhů za více než 1,5 milionu korun zaslali obyvatelé Jablonce na magistrát. Zdali získají finanční podporu z participativního rozpočtu města se d

Post

Synagoga v Turnově hostí koncert izraelské zpěvačky Victorie Hanny

Světově známou izraelskou zpěvačku Victorii Hannu přivítá Turnov. V tamní synagoze vystoupí v úterý 16. července v 18 hodin.

Post

Méně známé, ale zajímavé místo kraje: Harrachovská hrobka v Horní Branné

Řadu neznámých nebo méně známých, ale přesto náramně zajímavých míst se může pochlubit Liberecký kraj. Dalším, které se k nim řadí, je Harrachovská hr

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA