SPORT / Atletika

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
17.8.2018

V Dubici završí prázdniny 1. českolipský quadratlon

ČESKÁ LÍPA

Chcete si zpestřit konec prázdnin? Přijďte do dubického přírodního areálu na 1. českolipský quadratlon, který tam v sobotu 1. září pořádá od 9 hodin Sport Česká Lípa. Kromě tradičního triatlonu si můžete v rámci amatérského open terénního závodu zazávodit také na vodě v paddleboardingu.

Sportovní akce se mohou zúčastnit sportovci ve věku od 8 do 99 let, kteří budou o vítězství bojovat v několika věkových kategoriích podle roku narození. Pro všechny finalisty jsou připraveny medaile i věcné ceny. Nudit se nebudou ani diváci. Součástí celé akce bude také doprovodný program a k dispozici budou i všechny atrakce, které nabízí návštěvníkům dubický areál.

Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím webu www.czechtriseries.cz, a to do 22. srpna. Startovné činí 300 korun, 250 pro ty, kteří se zaregistrují do 29. srpna. Žákovské kategorie a kategorie nad 60 let jsou zdarma. Ženy budou závodit v kategoriích do 35 a nad 35 let. Dorost do 17 let, junioři do 19 let. Muži budou soutěžit v kategoriích do 39 let, dále 40 až 49 let, 50 až 59 let a nad 60 let.

K občerstvení během závodu poslouží voda a iontové nápoje. Po závodě se pak účastníci mohou těšit na teplé jídlo a pití (pivo, limo).

Závody se uskuteční podle pravidel České triatlonové asociace.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Hradec přetlačil Liberec

Kdo se přišel na souboj šelem podívat osobně, nemusel litovat. K vidění totiž byly šance, přesilovky, góly i emoce. A hradecký obrat na konci utkání.

Post

Jablonec vyhlásil kalamitní opatření

Jablonec nad Nisou vyhlásil kalamitní opatření 1. stupně. Problematická situace je zejména na chodnících a na sídlištích.

Post

Do pořádání letní Olympiády dětí a mládeže se zapojí města Liberec, Jablonec nad Nisou a Bedřichov

iberecký kraj bude od 23. do 28. června letošního roku pořádat Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže ČR. Vedle tradičních sportů, jako je atletika, p

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA