SPORT / Atletika

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
17.8.2018

V Dubici završí prázdniny 1. českolipský quadratlon

ČESKÁ LÍPA

Chcete si zpestřit konec prázdnin? Přijďte do dubického přírodního areálu na 1. českolipský quadratlon, který tam v sobotu 1. září pořádá od 9 hodin Sport Česká Lípa. Kromě tradičního triatlonu si můžete v rámci amatérského open terénního závodu zazávodit také na vodě v paddleboardingu.

Sportovní akce se mohou zúčastnit sportovci ve věku od 8 do 99 let, kteří budou o vítězství bojovat v několika věkových kategoriích podle roku narození. Pro všechny finalisty jsou připraveny medaile i věcné ceny. Nudit se nebudou ani diváci. Součástí celé akce bude také doprovodný program a k dispozici budou i všechny atrakce, které nabízí návštěvníkům dubický areál.

Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím webu www.czechtriseries.cz, a to do 22. srpna. Startovné činí 300 korun, 250 pro ty, kteří se zaregistrují do 29. srpna. Žákovské kategorie a kategorie nad 60 let jsou zdarma. Ženy budou závodit v kategoriích do 35 a nad 35 let. Dorost do 17 let, junioři do 19 let. Muži budou soutěžit v kategoriích do 39 let, dále 40 až 49 let, 50 až 59 let a nad 60 let.

K občerstvení během závodu poslouží voda a iontové nápoje. Po závodě se pak účastníci mohou těšit na teplé jídlo a pití (pivo, limo).

Závody se uskuteční podle pravidel České triatlonové asociace.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Západní Afrika – Tradice i současnost

Krajská vědecká knihovna v Liberci v úterý 18.9. v 18:00 nabízí vyprávění cestovatele a fotografa Tomáše Kubeše z šestiletého putování po Západní Afr

Post

V České Lípě bude k vidění rozsáhlá výstava hub. Expozici doplní mykologická poradna

Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě zve všechny zájemce v termínu od 14. do 16. září na rozsáhlou výstavu hub, představujíc

Post

Objevujte mikrosvět v liberecké iQLANDII

Fascinuje vás mikrosvět? Nakoukněte do něj prostřednictvím stejnojmenného workshopu, který od září poběží v liberecké iQLANDII.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA