AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
4.3.2019

Rekonstrukce zkomplikuje dopravu v Jablonném

JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ

V pondělí 4. března 2019 byla zahájena poslední etapa rekonstrukce silnice II/270. Z tohoto důvodu došlo k úplným uzavírkám v části ulice Zdislavy z Lemberka s termínem do 30.10. 2019.

V průběhu těchto uzavírek nebude možné parkování v dotčené části Náměstí Míru. V rámci možností stavby bude umožněn příjezd na náměstí pro vozidla zásobování přes křižovatku s ulicí Lidickou a Cvikovskou v předpokládaném termínu do poloviny května.

Po té by měl být dle harmonogramu prací umožněn přístup (opět pouze pro zásobování) z opačné strany od křižovatky ulic Zdislavy z Lemberka a Švermova. Veškeré objízdné trasy pro místní obyvatele a návštěvníky města budou vedeny po celou dobu uzavírky do 30.10.2019 ulicemi Švermova, Okružní a Cvikovská.

Řidičům, kteří by městem chtěli pouze projíždět, doporučujeme využít tranzit na příjezdu od Mimoně ulicemi Lidická, Cvikovská s napojením na silnici I/13 a odtud vyjet dále směrem Cvikov, Nový Bor nebo Liberec.

Autor / zdroj: Šárka Ryklová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jablonec vyzrál na Boleslav a drží domácí bilanci

Bez ztráty kytičky pokračují jablonečtí fotbalisté v nové sezoně na domácím pažitu. V souboji dvou pohárových týmů dokázali porazit Mladou Boleslav 2:

Post

Liberec si veze z Karviné tři body

Karvinští nezvládli domácí duel s Libercem a zůstali na posledním místě prvoligové tabulky. Liberci stačil k výhře jeden gól, navíc duel dohrával v de

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA