AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
17.10.2016

Tragická nehoda na Českolipsku

ČESKÁ LÍPA

V pondělí ráno došlo k tragické nehodě na komunikaci mezi Jestřebím a Zahrádkami na Českolipsku, kde se střetl tahač plně naložený dřevem s osobním automobilem Škoda Octavia.

Událost byla hasičům ohlášená pár minut před 7. hodinou a vyjeli k ní profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolní hasiči z Dubé. Hasiči ihned po příjezdu zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření.

Muž v osobním autě vážným zraněním na místě podlehl, řidič nákladního automobilu byl lehce zraněn. Hasiči vyčkali do chvíle, kdy policisté zadokumentují všechny potřebné stopy k vyšetření nehody, a poté s pomocí ocelového lana a cisterny oddělili havarované vozy od sebe a vyprostili tělo mrtvé osoby.

Únik provozních náplní zasypali hasiči sorbentem. Tahač se dřevem se při nehodě zabořil do příkopu a náklad se musel přeložit.

Autor / zdroj: Mgr. Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

O podporu z participativního rozpočtu bude bojovat 26 návrhů

26 návrhů za více než 1,5 milionu korun zaslali obyvatelé Jablonce na magistrát. Zdali získají finanční podporu z participativního rozpočtu města se d

Post

Synagoga v Turnově hostí koncert izraelské zpěvačky Victorie Hanny

Světově známou izraelskou zpěvačku Victorii Hannu přivítá Turnov. V tamní synagoze vystoupí v úterý 16. července v 18 hodin.

Post

Méně známé, ale zajímavé místo kraje: Harrachovská hrobka v Horní Branné

Řadu neznámých nebo méně známých, ale přesto náramně zajímavých míst se může pochlubit Liberecký kraj. Dalším, které se k nim řadí, je Harrachovská hr

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA