AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
6.4.2016

Tři jednotky hasičů zasahovaly u dopravní nehody na Českolipsku

BEZDĚZ

Tři jednotky hasičů ve středu ráno zasahovaly u vážné dopravní nehody, která se stala v katastru obce Bezděz na Českolipsku. Při nehodě došlo k čelnímu střetu dvou osobních automobilů, celkem byly zraněny 3 osoby, z toho 2 těžce.

Informaci o události přijalo operační středisko hasičů v 6:06 hodin. Na místo byli v rámci mezikrajské výpomoci vysláni profesionální hasiči ze stanice Bělá pod Bezdězem HZS Středočeského kraje a dále jednotky území Libereckého kraje - profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolní hasiči Doksy 1-Doksy.

Hasiči vyprošťovali z vozu dva zraněné a pomáhali s následnou péčí. Jednotky provedly protipožární opatření a zasypaly uniklé provozní náplně.

Hasiči asistovali také při zabezpečení prostoru pro přistání vrtulníku LZS.

Provoz na komunikaci byl obnoven po 9. hodině.

Autor / zdroj: Mgr. Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k v

Post

Soutěž „Kniha roku Libereckého kraje“ zná své vítěze

Cílem soutěže, jejíž vyhlášení proběhlo na Světový den knihy a autorských práv, je ohodnotit autory a nakladatele za mimořádný počin vydaný v příslušn

Post

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA