AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
6.4.2016

Tři jednotky hasičů zasahovaly u dopravní nehody na Českolipsku

BEZDĚZ

Tři jednotky hasičů ve středu ráno zasahovaly u vážné dopravní nehody, která se stala v katastru obce Bezděz na Českolipsku. Při nehodě došlo k čelnímu střetu dvou osobních automobilů, celkem byly zraněny 3 osoby, z toho 2 těžce.

Informaci o události přijalo operační středisko hasičů v 6:06 hodin. Na místo byli v rámci mezikrajské výpomoci vysláni profesionální hasiči ze stanice Bělá pod Bezdězem HZS Středočeského kraje a dále jednotky území Libereckého kraje - profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolní hasiči Doksy 1-Doksy.

Hasiči vyprošťovali z vozu dva zraněné a pomáhali s následnou péčí. Jednotky provedly protipožární opatření a zasypaly uniklé provozní náplně.

Hasiči asistovali také při zabezpečení prostoru pro přistání vrtulníku LZS.

Provoz na komunikaci byl obnoven po 9. hodině.

Autor / zdroj: Mgr. Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

O podporu z participativního rozpočtu bude bojovat 26 návrhů

26 návrhů za více než 1,5 milionu korun zaslali obyvatelé Jablonce na magistrát. Zdali získají finanční podporu z participativního rozpočtu města se d

Post

Synagoga v Turnově hostí koncert izraelské zpěvačky Victorie Hanny

Světově známou izraelskou zpěvačku Victorii Hannu přivítá Turnov. V tamní synagoze vystoupí v úterý 16. července v 18 hodin.

Post

Méně známé, ale zajímavé místo kraje: Harrachovská hrobka v Horní Branné

Řadu neznámých nebo méně známých, ale přesto náramně zajímavých míst se může pochlubit Liberecký kraj. Dalším, které se k nim řadí, je Harrachovská hr

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA