AKTUÁLNĚ / Doprava

14.11.2014

Kabelkový bazar už tuto sobotu v OC Forum Liberec. Podpořte dobrou věc

LIBEREC

Desítky kabelek různých velikostí, barev, tvarů i značek budou k mání v sobotu na 1. ročníku Kabelkového bazaru. Pořádá ho Liberecký deník ve spolupráci s OC Forum Liberec ve prospěch speciálního fondu na dětské obědy. Prodávat se budou v 1. poschodí OC Forum (naproti výtahu) od 10.00 do 16.00 hodin.

Role prodavačů se ujmou redaktoři Deníku i známé osobnosti. Například herci Jana Vojtková, Martin Polách, novináři Ivana Bernátová nebo Jan Punčochář či známý gynekolog MUDr. František Kárník. Svou účastí podpořili projekt také hejtman Martin Půta nebo bývalý novinář a poslanec za Liberecký kraj Martin Komárek, od kterých si kabelky v ceně dětského oběda můžete nejen koupit, ale také si s nimi popovídat. Přijďte si vybrat vánoční dárek, který potěší dvakrát. Obdarovanou i Vás, kteří jste udělali něco pro druhé.

Kabelky budou k mání od 20 do 100 korun, od 15.00 hodin je totální výprodej.

Výtěžek prodeje půjde do fondu na úhradu školních obědů pro děti matek samoživitelek, které se ocitly v hmotné nouzi. Podpořte dobrou věc.

Autor / zdroj: Jiří Langer

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Liberečané hlasováním rozhodli o výsledných projektech

Liberec už zná výsledky prvního ročníku participativního rozpočtu. Do hlasování se zapojilo 3422 Liberečanů a rozhodli tak o projektech, které město b

Post

Hasiči zachraňovali domácí mazlíčky

V neděli téměř současně vyjeli hasiči k záchraně psa a kocoura.

Post

Po stopách řemesel: za březovými metlami do Krkonoš

Dříve se v domácnostech používaly naprosto běžně, dnes již prakticky zcela vymizely. Březové metly v současné době zcela nahradily jejich moderní nást

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě