KULTURA / Vánoce

Popis: Plakát k akci.
Plakát k akci.
13.12.2018

Ve Vlastivědném muzeu v České Lípě můžete počkat na Ježíška

ČESKÁ LÍPA

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě pořádá v sobotu 15. prosince od 10.00 do 16.00 již tradiční akci Čekání na Ježíška – předvánoční program s pohádkou a tvůrčími dílnami je určený pro rodiny s dětmi, které si chtějí zkrátit čas při čekání na Ježíška a odnést si domů vánoční náladu a třeba i dárečky pro své blízké.

Pro malé i velké bude připravena řada tvůrčích stanovišť vztahujících se k období zimy a Vánoc. V 11.00 můžete shlédnout pohádku s názvem „Jak si kamna o Vánocích zapískala“ v podání žáků ZŠ Pátova. Od 14.00 bude na programu beseda, autorské čtení, autogramiáda a vánoční dílnička se spisovatelkou a ilustrátorkou dětských knih Andreou Popprovou, která umožní i prodej knih za zvýhodněnou cenu.

Ve zbývajícím čase si budete moct prohlédnout celé  muzeum včetně vystavovaných betlémů. Program je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě, za finančního přispění Libereckého kraje. Vstup mají všichni zdarma. Bližší informace získáte u koordinátorky Ekoporadny Orsej – Veroniky Ličaverové (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Autor / zdroj: Jana Jermanová Jakubská

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

O podporu z participativního rozpočtu bude bojovat 26 návrhů

26 návrhů za více než 1,5 milionu korun zaslali obyvatelé Jablonce na magistrát. Zdali získají finanční podporu z participativního rozpočtu města se d

Post

Synagoga v Turnově hostí koncert izraelské zpěvačky Victorie Hanny

Světově známou izraelskou zpěvačku Victorii Hannu přivítá Turnov. V tamní synagoze vystoupí v úterý 16. července v 18 hodin.

Post

Méně známé, ale zajímavé místo kraje: Harrachovská hrobka v Horní Branné

Řadu neznámých nebo méně známých, ale přesto náramně zajímavých míst se může pochlubit Liberecký kraj. Dalším, které se k nim řadí, je Harrachovská hr

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA