KULTURA / Vánoce

Popis: Plakát k akci.
Plakát k akci.
13.12.2018

Ve Vlastivědném muzeu v České Lípě můžete počkat na Ježíška

ČESKÁ LÍPA

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě pořádá v sobotu 15. prosince od 10.00 do 16.00 již tradiční akci Čekání na Ježíška – předvánoční program s pohádkou a tvůrčími dílnami je určený pro rodiny s dětmi, které si chtějí zkrátit čas při čekání na Ježíška a odnést si domů vánoční náladu a třeba i dárečky pro své blízké.

Pro malé i velké bude připravena řada tvůrčích stanovišť vztahujících se k období zimy a Vánoc. V 11.00 můžete shlédnout pohádku s názvem „Jak si kamna o Vánocích zapískala“ v podání žáků ZŠ Pátova. Od 14.00 bude na programu beseda, autorské čtení, autogramiáda a vánoční dílnička se spisovatelkou a ilustrátorkou dětských knih Andreou Popprovou, která umožní i prodej knih za zvýhodněnou cenu.

Ve zbývajícím čase si budete moct prohlédnout celé  muzeum včetně vystavovaných betlémů. Program je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě, za finančního přispění Libereckého kraje. Vstup mají všichni zdarma. Bližší informace získáte u koordinátorky Ekoporadny Orsej – Veroniky Ličaverové (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Autor / zdroj: Jana Jermanová Jakubská

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k v

Post

Soutěž „Kniha roku Libereckého kraje“ zná své vítěze

Cílem soutěže, jejíž vyhlášení proběhlo na Světový den knihy a autorských práv, je ohodnotit autory a nakladatele za mimořádný počin vydaný v příslušn

Post

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA