AKTUÁLNĚ / Politika

13.3.2013

Rathův život ve věznici: Ping-pong s dozorci a jízda na rotopedu

David Rath si podle vedení vazební věznice v Ruzyni nedopřává žádné nadstandardní jednání. Přesto si s dozorci občas zahraje ping-pong nebo si dokonce sám vyžádal samotku.

Rath přidělává dozorcům starosti. Kvůli speciálnímu režimu mu dozorci musí zajistit to, že se nebude v káznici téměř s nikým stýkat, informují Lidové noviny.

Údajně je i problém, vybrat kvůli tomu pro Ratha soupeře na ping-pong. Proto si s nám občas zahrají dozorci. Sám tráví i čas při trénování své fyzické kondice na ortopedu.

Obviněný poslanec si také zažádal o samostatnou cenu. "Je to poslanec, měl spoustu věcí na přípravu, tak chtěl mít klid, to je pochopitelné,“ řekl pro deník ředitel věznice Ivan Horák.

A David Rath je opravdu ve věznici velmi aktivní. Poslal dokonce už 21 tzv. listů z vězení. Jedná se většinou o návrhy zákonů.

Rathovi by se také mohlo konečně podařit dostat díky kauci na svobodu. Kauce mu byla kvůli zdravotním potížím jeho otce Ratmíra snížena na 2 miliony korun a jeho rodina už ji složila. O případném rozhodnutí bude rozhodovat soud.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

Post

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z

Post

Slavia obrátila zápas proti Jablonci

Slavii nezlomilo brzké vedení Jablonce a díky brankám Ibrahima Traorého a Tomáše Součka zvítězila 2:1. Obnovila tak svůj pětibodový náskok na čele tab

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA