AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis:
27.3.2019

Sedm městských částí, sedm setkání - setkání s občany V Jablonci startuje

JABLONEC NAD NISOU

Tradiční cyklus, kdy se vedení města potkává s obyvateli Jablonce, začíná letos v malém sále Eurocentra. Zároveň město připravuje další příležitosti, kdy se budou moci občané s představiteli Jablonce setkat a zeptat se jich na to, co je zajímá.

Prvním místem, kde primátor Milan Kroupa, jeho náměstci Jakub Chuchlík, Štěpán Matek a David Mánek i uvolněný radní pro participaci Petr Klápště budou diskutovat s občany, bude malý sál jabloneckého Eurocentra. Postupně pak vedení města projde Hasičskou zbrojnicí v Proseči, školními jídelnami v Rýnovicích, Žižkově Vrchu, Mšenem v Mozartově ulici a Kulturním domě v Kokoníně.  Letošní řetěz setkání skončí v jídelně školy na sídlišti Šumava. Začátek setkávání zůstává stejný jako v minulých letech, tedy od 17 hodin.

Od dubna začnou také pravidelné Otevřené dveře kanceláře primátora. V praxi to znamená, že se obyvatelé Jablonce budou moci jednou měsíčně obrátit se svými podněty přímo na primátora Milana Kroupu. První otevřené dveře se budou konat ve středu 3. dubna od 8.00 do 20.00 v jeho kanceláři. Na schůzku s primátorem je lepší se objednat předem, a to na telefonním čísle 483 357 184 nebo e-mailu hujerova@mestojablonec.cz. V některých případech může primátor přijet i za občany.

Setkání s občany

02.04.2019 úterý – Centrum (malý sál Eurocentra)

04.04.2019 čtvrtek – Proseč nad Nisou (hasičská zbrojnice)

09.04.2019 úterý – Rýnovice, Lukášov (školní jídelna ZŠ Pod Vodárnou)

30.04.2019 úterý – Mšeno (školní jídelna ZŠ Mozartova)

07.05.2019 úterý – Kokonín, Vrkoslavice (Kulturní dům Kokonín)

09.05.2019 čtvrtek – Šumava, Jablonecké Paseky (školní jídelna ZŠ Na Šumavě)

14.05.2019 úterý – Žižkův Vrch (školní jídelna ZŠ Pasířská

Autor / zdroj: Adéla Říhová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k v

Post

Soutěž „Kniha roku Libereckého kraje“ zná své vítěze

Cílem soutěže, jejíž vyhlášení proběhlo na Světový den knihy a autorských práv, je ohodnotit autory a nakladatele za mimořádný počin vydaný v příslušn

Post

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA