AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Požár zničil část rodinného domku, škoda je 400.000 Kč.
Požár zničil část rodinného domku, škoda je 400.000 Kč.
5.10.2015

Požár zničil část rodinného domku, škoda je 400.000 Kč

VIŠŇOVÁ

O víkendu zasahovaly jednotky druhého stupně požárního poplachu u požáru rodinného domku ve Višňové. Příčinou požáru bylo vznícení trámu v komíně. Oznamovatelka byla nezraněná mimo objekt, ze kterého stoupal hustý dým.

Operační důstojník vyslal na místo pět jednotek se šesti cisternovými automobilovými stříkačkami i výškovou technikou, k události vyjížděl také velitel čety stanice Liberec.

Hasičům se podařilo zabránit šíření požáru do dvaceti minut od příjezdu první jednotky, k úplné likvidaci došlo chvíli po 19. hodině. Požár zasáhl vybavení domku a nosnou konstrukci zvýšeného patra. Škoda byla vyčíslena na 400.000 Kč, hasiči svým zásahem uchránili hodnotu 600.000 Kč. Příčinou požáru bylo vznícení trámu v komíně.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Demolice v Ralsku pokračují, ještě letos půjde k zemi dalších 10 objektů

Liberecký kraj převzal v roce 2007 od státu část vojenského prostoru Ralsko. Nyní se v něm nachází ještě několik desítek objektů v havarijním stavu

Post

Varnsdorfský tiskař Antonín Ulbricht: svědek své doby

Život a dílo varnsdorfského rodáka připomene nová výstava s názvem Svědek své doby. Vernisáž se uskuteční v muzeu ve středu 23. října v 16.30.

Post

Oprava opěrné zdi se blíží ke konci, liberecký tunel čeká částečná uzavírka

Rekonstrukce opěrné zdi na silnici I/35 nad vozovnou Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce u průtahu libereckým tunelem se chýlí ke konci. Dokonč

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA