12.3.2013- aktualizováno: 12. 3. 2013 19:59:13

V Praze ve věku 65 let zemřel uznávaný psycholog a soudní znalec Slavomil Hubálek. Zřejmě mu selhalo srdce. Specializoval se na psychiku zločinců.

Zprávu přinesl portál iDnes.cz. Podle něj začalo Hubálka dnes po poledni v restauraci bolet na hrudi, a tak si zavolal záchranku. Po jejím příjezdu už byl ovšem po smrti.

Hubálek se většinu života profesně věnoval sexuálním deviantům, zločincům a vrahům. Dokonce napsal knihu Zpovědník vrahů.

Hubálek přišel za svůj život do styku s více než stovkou vrahů a sexuálních deviantů, jako znalec se podílel například i na kauze sbormistra Bohumila Kulínského. Vyšetřoval i heparinového vraha Petra Zelenku.

Autor / zdroj: Mediafax

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z

Slavia obrátila zápas proti Jablonci

Slavii nezlomilo brzké vedení Jablonce a díky brankám Ibrahima Traorého a Tomáše Součka zvítězila 2:1. Obnovila tak svůj pětibodový náskok na čele tab