AKTUÁLNĚ / Společnost

12.3.2013- aktualizováno: 12. 3. 2013 19:59:13

Ve věku 65 let zemřel uznávaný soudní znalec Slavomil Hubálek

PRAHA

V Praze ve věku 65 let zemřel uznávaný psycholog a soudní znalec Slavomil Hubálek. Zřejmě mu selhalo srdce. Specializoval se na psychiku zločinců.

Zprávu přinesl portál iDnes.cz. Podle něj začalo Hubálka dnes po poledni v restauraci bolet na hrudi, a tak si zavolal záchranku. Po jejím příjezdu už byl ovšem po smrti.

Hubálek se většinu života profesně věnoval sexuálním deviantům, zločincům a vrahům. Dokonce napsal knihu Zpovědník vrahů.

Hubálek přišel za svůj život do styku s více než stovkou vrahů a sexuálních deviantů, jako znalec se podílel například i na kauze sbormistra Bohumila Kulínského. Vyšetřoval i heparinového vraha Petra Zelenku.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Demolice v Ralsku pokračují, ještě letos půjde k zemi dalších 10 objektů

Liberecký kraj převzal v roce 2007 od státu část vojenského prostoru Ralsko. Nyní se v něm nachází ještě několik desítek objektů v havarijním stavu

Post

Varnsdorfský tiskař Antonín Ulbricht: svědek své doby

Život a dílo varnsdorfského rodáka připomene nová výstava s názvem Svědek své doby. Vernisáž se uskuteční v muzeu ve středu 23. října v 16.30.

Post

Oprava opěrné zdi se blíží ke konci, liberecký tunel čeká částečná uzavírka

Rekonstrukce opěrné zdi na silnici I/35 nad vozovnou Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce u průtahu libereckým tunelem se chýlí ke konci. Dokonč

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA