AKTUÁLNĚ / Společnost

12.3.2013- aktualizováno: 12. 3. 2013 14:06:22

Liberecký kraj vyhlašuje 9. ročník soutěže Stavba roku

LIBERECKÝ KRAJ

Liberecký kraj a partnerské organizace již podeváté vyhlašují veřejnou soutěž Stavba roku Libereckého kraje. Záměrem této populární soutěže je seznámit veřejnost se současnými výsledky stavebních činností a architektonické tvorby v kraji.

V letošním roce se bude vyhlašovat 5 soutěží: hlavní soutěž Stavba roku Libereckého kraje 9. ročník – Cena Doc. Ing. arch. Hubáčka Dr.h.c., a doplňující soutěže Cena Ing. Dr. Štěpána Ješe 2013, Stavba roku Libereckého kraje JUNIOR 2013 a Cena Sympatie občanů Libereckého kraje 2013.

Novinkou pro letošní rok je kategorie Osobnost stavebnictví, kdy bude odborná porota vybírat z návrhů, které mohou zaslat jak odborníci ze stavebnictví, tak kdokoliv z veřejnosti. Podmínkou je, že cena Osobnost stavebnictví nebude udělována im memoriam.

Cena Ing. Dr. Ješe 2013 se i letos tradičně soustředí na inovační činnosti a nestandardní přístupy k řešení ve stavebnictví v Libereckém kraji.

Cílem kategorie JUNIOR je podchytit zájem a přínos mladé generace budoucích stavařů a architektů z Libereckého kraje, která se může realizovat v této soutěži, kde se budou hledat unikátní studentské projekty a talenty. JUNIOR je určen pro účastníky všech stupňů škol a vzdělávacích zařízení.

Soutěž Cena Sympatie občanů Libereckého kraje 2013 opět nabídne široké veřejnosti možnost vybrat z letošních přihlášených staveb a děl ty, které jsou jim nejvíce sympatické.

Veškeré informace o podmínkách a pravidlech soutěží včetně přihlašovacích formulářů jsou k dispozici na webových stránkách stavbarokulibereckehokraje.cz.

Autor / zdroj: Mgr. Jiří Langer

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

Post

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z

Post

Slavia obrátila zápas proti Jablonci

Slavii nezlomilo brzké vedení Jablonce a díky brankám Ibrahima Traorého a Tomáše Součka zvítězila 2:1. Obnovila tak svůj pětibodový náskok na čele tab

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA