AKTUÁLNĚ / Společnost

21.2.2013

V Jablonci nad Nisou napadlo už celkem 278 cm sněhu

JABLONEC NAD NISOU

Od začátku letošní zimy napadlo v Jablonci nad Nisou celkem 278 cm sněhu. Jen za poslední 3 dny to bylo 39 cm. Zimní údržbu provádí v těchto dnech 39 vozidel a podílí se na ní 81 pracovníků.

„Kromě vlastní techniky jsme na průtah komunikací povolali i smluvní dodavatele,“ říká jednatel TSJ, s. r.o. Milan Nožička. Zimní údržbu nepřetržitě koordinují dva dispečeři, kteří zároveň operativně vyřizují podněty občanů.

V současné době probíhá kromě dokončování průtahů komunikací a chodníků též uvolňování bariér na některých úsecích chodníků, autobusových zastávkách a přechodech pro chodce, a to za pomoci nakladačů a sněhových fréz.

Dochází také k čištění parkovišť a posypu komunikací inertním materiálem. Plošné odvozy sněhu na skládky nejsou vzhledem k současnému stavu plánovány.

Autor / zdroj: Markéta Hozová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Žhavé flamenco Café del Mundo podpoří koncertem Nadační fond Ozvěna

Fenomenální flamenkové duo kytaristů Jana Pascala a Alexandra Kiliana se vrací se zbrusu novým programem opět do České Lípy.

Post

Kravaře se již brzy dočkají nového obchvatu

Od podzimu roku 2017 probíhá výstavba více než dvou a půl kilometrové přeložky státní silnice I/15 v Kravařích. Zahájení provozu po obchvatu plánuje Ř

Post

Hlasujte o nejoblíbenější knihovníky a knihovnice v kraji

Knihovníci a knihovnice. Jsou to právě oni, kteří svým přístupem dokáží vytvořit z knihovny milé místo, kam čtenáři rádi chodí.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA