AKTUÁLNĚ / Společnost

2.1.2013

Hejtman a primátorka Liberce přivítali prvního občánka LK narozeného v roce 2013

LIBERECKÝ KRAJ

Hejtman LK Martin Půta, primátorka Liberce Martina Rosenbergová a generální ředitel KNL Jiří Veselka dnes v porodnici Krajské nemocnice v Liberci odměnili první miminko narozené v roce 2013.

Stal se jím malý Kýril ukrajinské národnosti. Narodil se 1. ledna ve 2:55 hodin a měří 50 centimetrů a váží 3,5 kilogramu. Devětadvacetiletá maminka Vitalina Timofiyeva a otec Alexander jsou původem z Ukrajiny a žijí v Liberci již 7 let. Kýril, který přišel na svět o 10 dní dříve, než se předpokládalo, má osmiletého bratra Denise.

„Kýril přišel rychle a nečekaně, ale jsme rádi,“ prozradila matka. Hejtman předal mamince květinu a pro syna tradiční zlatý přívěsek se znamením Kozoroha.

„Samozřejmě jsem přál hlavně zdraví a hodně spokojenosti. Zároveň jsem personálu porodnice a nám všem popřál, aby se rodilo co nejvíce dětí a přibývalo tak spokojených rodičů žijících v našem kraji,“ řekl hejtman.

Autor / zdroj: Jiří Langer

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k v

Post

Soutěž „Kniha roku Libereckého kraje“ zná své vítěze

Cílem soutěže, jejíž vyhlášení proběhlo na Světový den knihy a autorských práv, je ohodnotit autory a nakladatele za mimořádný počin vydaný v příslušn

Post

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA