AKTUÁLNĚ / Společnost

2.1.2013

Hejtman a primátorka Liberce přivítali prvního občánka LK narozeného v roce 2013

LIBERECKÝ KRAJ

Hejtman LK Martin Půta, primátorka Liberce Martina Rosenbergová a generální ředitel KNL Jiří Veselka dnes v porodnici Krajské nemocnice v Liberci odměnili první miminko narozené v roce 2013.

Stal se jím malý Kýril ukrajinské národnosti. Narodil se 1. ledna ve 2:55 hodin a měří 50 centimetrů a váží 3,5 kilogramu. Devětadvacetiletá maminka Vitalina Timofiyeva a otec Alexander jsou původem z Ukrajiny a žijí v Liberci již 7 let. Kýril, který přišel na svět o 10 dní dříve, než se předpokládalo, má osmiletého bratra Denise.

„Kýril přišel rychle a nečekaně, ale jsme rádi,“ prozradila matka. Hejtman předal mamince květinu a pro syna tradiční zlatý přívěsek se znamením Kozoroha.

„Samozřejmě jsem přál hlavně zdraví a hodně spokojenosti. Zároveň jsem personálu porodnice a nám všem popřál, aby se rodilo co nejvíce dětí a přibývalo tak spokojených rodičů žijících v našem kraji,“ řekl hejtman.

Autor / zdroj: Jiří Langer

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

O podporu z participativního rozpočtu bude bojovat 26 návrhů

26 návrhů za více než 1,5 milionu korun zaslali obyvatelé Jablonce na magistrát. Zdali získají finanční podporu z participativního rozpočtu města se d

Post

Synagoga v Turnově hostí koncert izraelské zpěvačky Victorie Hanny

Světově známou izraelskou zpěvačku Victorii Hannu přivítá Turnov. V tamní synagoze vystoupí v úterý 16. července v 18 hodin.

Post

Méně známé, ale zajímavé místo kraje: Harrachovská hrobka v Horní Branné

Řadu neznámých nebo méně známých, ale přesto náramně zajímavých míst se může pochlubit Liberecký kraj. Dalším, které se k nim řadí, je Harrachovská hr

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA